Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
LJUSKRONA, metall, glas, delvis med förgyllning, gjutna / slipade prismor, 6 ljusarmar, Irland 1700-talets slut, höjd ca120, Ø 75 cm
Proveniens
Wolter af Peterséns
Bruksspår
773267
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här