419 - Kaffekoppar och fat porslin

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFEKOPPAR OCH FAT, porslin, 24 resp. 27 st., större delen tillhörande, cylindriska, 1800-talets första hälft, varierande mönster,

skador slitage

773269

2020-08-21