Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFEKOPPAR OCH FAT, porslin, 24 resp. 27 st., större delen tillhörande, cylindriska, 1800-talets första hälft, varierande mönster,
skador slitage
773269
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här