422 - Tekoppar med fat 3 st porslin

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKOPPAR MED FAT, 3 st., porslin, 18/1900-tal, en märkt Meissen 2:a sortering med reliefporträtt, en märkt Berlin med målad helgonbild

slitage

773279

2020-08-21