Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEKOPPAR OCH FAT, 8 st., 18/1900-tal, varierande tillverkare och mönster, bl. a. Meissen och Bing & Gröndahl
slitage
773281
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här