949 - Kaffekoppar och fat 8 st porslin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKOPPAR OCH FAT, 8 st., 18/1900-tal, varierande tillverkare och mönster, bl. a. Meissen och Bing & Gröndahl

slitage

773281

2020-08-22