950 - Kaffekoppar och fat 11 st porslin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKOPPAR OCH FAT, 11 st, porslin, 17/1800-tal, varierande mönster

skador lagningar slitage

773283

2020-08-22