Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEKOPPAR OCH FAT, 11 st, porslin, 17/1800-tal, varierande mönster
skador lagningar slitage
773283
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här