Kris
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRIS 1800-tal, Indonesien, rak klinga, kavel och balja klädda i dekorerad metall, kavel med blomma som avslut, längd ca 60 cm
klinga med korrosion, kavel och balja med bucklor, slagskador
773293
2020-05-23