Kris

Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRIS 1800-tal, Indonesien, rak klinga, kavel och balja klädda i dekorerad metall, kavel med blomma som avslut, längd ca 60 cm

klinga med korrosion, kavel och balja med bucklor, slagskador

773293

2020-05-23