Tillbaka till katalog

Breitling Chronomat herrarmbandsur

Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur
Breitling Chronomat herrarmbandsur

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

Beskrivning

BREITLING, armbandsur, Chronomat, stål, 1990-tal, automatisk, safirglas, datum, kronograf, refnr. D13047, boettnr. 1-12188, originalläderband samt stålspänne, diameter 39,4 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

773298

Datum:

2020-05-18