Herda

Herda
Herda
Herda
Herda
Herda
Herda

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

HERDA, vägglampa "Diabolo", Nederländerna,1960-tal, lackerad aluminium och kromad metall, 2 ljuspunker, etikettmärkt, mått17x20x24 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

773304

2020-05-19