Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN KANDELL, hylla, "Pilaster", blålackerad, Källemo AB, Värnamo, 1900-talets slut, bredd 21, djup 23, höjd 173 cm.
Bruksslitage, visst färgbortfall.
773307
2020-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här