John Kandell "Pilaster"

John Kandell
John Kandell
John Kandell
John Kandell
John Kandell
John Kandell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN KANDELL, hylla, "Pilaster", blålackerad, Källemo AB, Värnamo, 1900-talets slut, bredd 21, djup 23, höjd 173 cm.

Bruksslitage, visst färgbortfall.

773307

2020-05-20