Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOSSIL snäcka med detaljer i silver, Tibet, 1900-tal, några infattade turkoser, längd ca 22 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
773325
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här