Fossil snäcka

Fossil snäcka
Fossil snäcka
Fossil snäcka
Fossil snäcka
Fossil snäcka
Fossil snäcka
Fossil snäcka
Fossil snäcka
Fossil snäcka
Fossil snäcka

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOSSIL snäcka med detaljer i silver, Tibet, 1900-tal, några infattade turkoser, längd ca 22 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

773325

2020-05-18