Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARDISK, 1960/70-tal, laminat med marmorering, glashylla, skodda ben, med belysning, höjd ca 103, stösrta djup 40 samt längd 118 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
773328
2020-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här