Bardisk

Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARDISK, 1960/70-tal, laminat med marmorering, glashylla, skodda ben, med belysning, höjd ca 103, stösrta djup 40 samt längd 118 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

773328

2020-05-23