Kris

Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris
Kris

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

KRIS Indonesien (Bali), 1900-tal, kavel och balja i trä, valjan med avslut i horn, klinga rak med paperskydd integrerad i klinga, total längd ca 61 cm

klinga något sliten, balja med slagskador

773332

2020-05-27