Buddha Tibet

Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUDDHA, Tibet, 1900-tal, fyraarmad, Tara Chenrezig Buddha, brons, delvis bemålad samt mosaikiläggningar, höjd ca 24 cm

Slitage

773341

2020-05-19