Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, Tibet, 1900-tal, försilvrad koppar, bakstycket till tronen är avtagbar, höjd ca 18 cm

Slitage

773361

2020-05-19