Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets början, jugend, fanerad med ek, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, glas med fasettslipning, höjd ca 160, 121x33 cm, nyckel saknas.

Smärre slitage

773366

2020-05-25