Gösta Rolf Calmeyer oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

GÖSTA CALMEYER (Norge/Sverige, född 1927 i New York) signerad Calmeyer, olja på duk, oramad, ca 60x104 cm

773367

2020-05-18