Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par,
Louis XV, skuren ek, målade, textilklädsel, 1700-tal, höjd ca 86, bredd 64, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage, renoverade / målade, omklädda
773370
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här