312 - Fåtöljer 1800-tal

312 - Fåtöljer 1800-tal
312 - Fåtöljer 1800-tal
312 - Fåtöljer 1800-tal
312 - Fåtöljer 1800-tal

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par,
Louis XV, skuren ek, målade, textilklädsel, 1700-tal, höjd ca 86, bredd 64, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage, renoverade / målade, omklädda

773370

2020-08-21