314 - Stol 1800-tal

314 - Stol 1800-tal
314 - Stol 1800-tal
314 - Stol 1800-tal
314 - Stol 1800-tal

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

STOL, Louis XVI-stil, betsat skuret trä, stoppad, plyschklädd sits, 1800-tal, höjd ca 89, sitthöjd 43 cm

Slitage, renoverad, senare klädsel,

773372

2020-08-21