315 - Skrivbord rokoko

315 - Skrivbord rokoko
315 - Skrivbord rokoko
315 - Skrivbord rokoko
315 - Skrivbord rokoko
315 - Skrivbord rokoko
315 - Skrivbord rokoko

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, rokokostil, fanerat i mahogny, 2 lådor i sargen, 2 blindlådor, bronserade beslag, uppsatsen med 3 fack och 6 smålådor, 1800-tal, Höjd 75 / 100, 100 x 67 cm

Bruksslitage, faneravslag

773373

2020-08-21