315 - Skrivbord rokoko
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, rokokostil, fanerat i mahogny, 2 lådor i sargen, 2 blindlådor, bronserade beslag, uppsatsen med 3 fack och 6 smålådor, 1800-tal, Höjd 75 / 100, 100 x 67 cm
Bruksslitage, faneravslag
773373
2020-08-21