315 - Skrivbord rokoko
2020-08-21
773373
| Klubbat belopp | 11 500 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
SKRIVBORD med uppsats, rokokostil, fanerat i mahogny, 2 lådor i sargen, 2 blindlådor, bronserade beslag, uppsatsen med 3 fack och 6 smålådor, 1800-tal, Höjd 75 / 100, 100 x 67 cm
Bruksslitage, faneravslag