316 - Karmstol rokoko

316 - Karmstol rokoko
316 - Karmstol rokoko
316 - Karmstol rokoko
316 - Karmstol rokoko

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, rokoko, betsad bok, stoppad, textilklädd sits, höjd 97, 1700-tal, sign. IAA, bredd 66, sitthöjd 46 cm

Slitage, renoverad, senare klädsel, något ostadig

773374

2020-08-21