317 - Bord Gustavianskt
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
TEBORD, gustavianskt, fajansskiva med svart/vit dekor av Ulriksdals slott, efter Hilleström, förgyllt underrede, 1800-tal, skivan 1700-tal, Sverige, höjd ca 73 , 47 x 79 cm
Skador/lagningar
773375
2020-08-21