319 - Stol rokoko

319 - Stol rokoko
319 - Stol rokoko
319 - Stol rokoko
319 - Stol rokoko
319 - Stol rokoko
319 - Stol rokoko

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, Louis XVI, skuren bok, målad, bronserade detaljer, textilklädd sits med spiralresårer, 1700-/1800-tal, höjd ca 91, sitthöjd 40 cm, medföljer kudde i samma textil

Slitage, renoverad, ommålad, nutida plyschklädsel

773377

2020-08-21