320 - Fåtöljer Louis XVI-stil

320 - Fåtöljer Louis XVI-stil
320 - Fåtöljer Louis XVI-stil
320 - Fåtöljer Louis XVI-stil
320 - Fåtöljer Louis XVI-stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Louis XVI-stil, träskurna, modern textilklädsel, 1900-tal, höjd cva85, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, ommålade, omklädda

773378

2020-08-21