321 - Fåtöljer Louis XVI-stil

321 - Fåtöljer Louis XVI-stil
321 - Fåtöljer Louis XVI-stil
321 - Fåtöljer Louis XVI-stil
321 - Fåtöljer Louis XVI-stil

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Louis XVI-stil, träskurna, målade, modern textilklädsel, 1900-tal, höjd ca 87, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, ommålade, omklädda

773379

2020-08-21