322 - Klaffbord sengustavianskt

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD med klaffar, sengustavianskt, oval form, mahogny, låda i sargen, 1800-tal, höjd 73,5, 84 x 67 (utfällt)

Bruksslitage

773380

2020-08-21