327 - Piedestal 1800-tal
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PIEDESTAL, gustaviansk, kolonnformad, bemålat och delvis bronserat trä, senare sockel med marmorimiterande måleri, höjd ca 115 cm
Proveniens
Birger Norén, Västervik
Slitage, färgbortfall
773385
2020-08-21