327 - Piedestal 1800-tal

327 - Piedestal 1800-tal
327 - Piedestal 1800-tal
327 - Piedestal 1800-tal
327 - Piedestal 1800-tal

Såld för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PIEDESTAL, gustaviansk, kolonnformad, bemålat och delvis bronserat trä, senare sockel med marmorimiterande måleri, höjd ca 115 cm

Proveniens
Birger Norén, Västervik

Slitage, färgbortfall

773385

2020-08-21