331 - Vitrinskåp 1800-/1900-tal

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRIN, för bord eller vägg, blandstil, bronserat / förgyllt trä samt pastellage, glas, 1800-tal, sydeuropa, höjd ca 74, 44 x 25 cm

Bruksslitage, pastellagebit saknas

773389

2020-08-21