336 - Terrin Kina 1700-tal

336 - Terrin Kina 1700-tal
336 - Terrin Kina 1700-tal
336 - Terrin Kina 1700-tal
336 - Terrin Kina 1700-tal
336 - Terrin Kina 1700-tal
336 - Terrin Kina 1700-tal
336 - Terrin Kina 1700-tal
336 - Terrin Kina 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERRIN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av blomsterkorg med lock i underglasyrblått, höjd ca 22, längd 34 cm

Nagg

773396

2020-08-21