338 - Vas Kina 1800-tal

338 - Vas Kina 1800-tal
338 - Vas Kina 1800-tal
338 - Vas Kina 1800-tal
338 - Vas Kina 1800-tal
338 - Vas Kina 1800-tal
338 - Vas Kina 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, cylinderformad, dekor i underglasyrblått, höjd ca 31 cm

773398

2020-08-21