339 - Tallrikar Kina 1700-tal

339 - Tallrikar Kina 1700-tal
339 - Tallrikar Kina 1700-tal
339 - Tallrikar Kina 1700-tal
339 - Tallrikar Kina 1700-tal

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 5 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, diameter ca 22 cm

Nagg, sprickor

773399

2020-08-21