342 - Tedosor Kina 1700-tal

342 - Tedosor Kina 1700-tal
342 - Tedosor Kina 1700-tal
342 - Tedosor Kina 1700-tal
342 - Tedosor Kina 1700-tal
342 - Tedosor Kina 1700-tal
342 - Tedosor Kina 1700-tal
342 - Tedosor Kina 1700-tal
342 - Tedosor Kina 1700-tal
342 - Tedosor Kina 1700-tal
342 - Tedosor Kina 1700-tal

Såld för:

15 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEDOSOR, 4 st., porslin, Kina, Kangxi, (1662-1722), varierande dekor i famille verte, höjd ca 10-15 cm

Nagg, lagningar

773402

2020-08-21