Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TEDOSOR, 4 st., porslin, Kina, Kangxi, (1662-1722), varierande dekor i famille verte, höjd ca 10-15 cm
Nagg, lagningar
773402
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här