343 - Lockurnor Kina 1700-tal

343 - Lockurnor Kina 1700-tal
343 - Lockurnor Kina 1700-tal
343 - Lockurnor Kina 1700-tal
343 - Lockurnor Kina 1700-tal
343 - Lockurnor Kina 1700-tal
343 - Lockurnor Kina 1700-tal

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), balusterformade, famille rose, höjd ca 22 cm

Smärre nagg, ett lock lagat

773403

2020-08-21