344 - Skålar Kina 1700-tal

344 - Skålar Kina 1700-tal
344 - Skålar Kina 1700-tal
344 - Skålar Kina 1700-tal
344 - Skålar Kina 1700-tal
344 - Skålar Kina 1700-tal
344 - Skålar Kina 1700-tal
344 - Skålar Kina 1700-tal
344 - Skålar Kina 1700-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, höjd ca 9, diameter 19-20 cm

Dekoren med slitage

773404

2020-08-21