346 - Tallrikar Kina 1700-tal

346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal
346 - Tallrikar Kina 1700-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i famille rose, diameter ca 23 cm

Nagg, en lagad, några av djup modell

773406

2020-08-21