347 - Stop Kina 1700-tal

347 - Stop Kina 1700-tal
347 - Stop Kina 1700-tal
347 - Stop Kina 1700-tal
347 - Stop Kina 1700-tal
347 - Stop Kina 1700-tal
347 - Stop Kina 1700-tal
347 - Stop Kina 1700-tal
347 - Stop Kina 1700-tal
347 - Stop Kina 1700-tal
347 - Stop Kina 1700-tal

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOP, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), cylinderformade, mandarinporslin, höjd ca 12-15 cm

Nagg, en hänkel utbytt

773407

2020-08-21