Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets slut, dubbelsidigt, nyrenässans, fanérat i valnöt, belag i mässing, läderklädd skiva, höjd 78, 141x81,5 cm
Nyckel finns
Brusksslitage
773409
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här