1404 - Kokkärl koppar

1404 - Kokkärl koppar
1404 - Kokkärl koppar
1404 - Kokkärl koppar
1404 - Kokkärl koppar
1404 - Kokkärl koppar
1404 - Kokkärl koppar
1404 - Kokkärl koppar
1404 - Kokkärl koppar

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRYTOR och KASTRULLER, 6 delar, koppar, delvis med lock, 1900-tal, höjd upp till ca 25 cm

Bruksslitage

773410

2020-08-23