1405 - Kokkärl koppar

1405 - Kokkärl koppar
1405 - Kokkärl koppar
1405 - Kokkärl koppar
1405 - Kokkärl koppar
1405 - Kokkärl koppar
1405 - Kokkärl koppar
1405 - Kokkärl koppar
1405 - Kokkärl koppar
1405 - Kokkärl koppar
1405 - Kokkärl koppar

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

GRYTOR, KASTRULLER och extra LOCK, 10 delar, koppar, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 27 cm

Bruksslitage

773411

2020-08-23