112 - Glassformar

112 - Glassformar
112 - Glassformar
112 - Glassformar
112 - Glassformar
112 - Glassformar
112 - Glassformar
112 - Glassformar
112 - Glassformar
112 - Glassformar
112 - Glassformar
112 - Glassformar
112 - Glassformar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GLASSFORMAR, 8 st, tennlegering, tidigt 1900-tal, höjd upp till 33 cm

Bruksslitage, smärre skador/saknade delar

773412

2020-08-21