113 - Kokkärl koppar

113 - Kokkärl koppar
113 - Kokkärl koppar
113 - Kokkärl koppar
113 - Kokkärl koppar
113 - Kokkärl koppar
113 - Kokkärl koppar
113 - Kokkärl koppar
113 - Kokkärl koppar
113 - Kokkärl koppar
113 - Kokkärl koppar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KASTRULLER med LOCK/STEKKÄRL, (5+5 stkn) samma modell i olika storlekar, kraftig koppar, 1900-tal, höjd och diameter upp till 23 respektive 29 cm (exkl handtag)

Bruksslitage

773414

2020-08-21