1619 - Marsipanformar

1619 - Marsipanformar
1619 - Marsipanformar
1619 - Marsipanformar
1619 - Marsipanformar
1619 - Marsipanformar
1619 - Marsipanformar
1619 - Marsipanformar
1619 - Marsipanformar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORMAR, 11 st, 1900-tal, för marsipan / glass / choklad, i form av djurfigurer, förtent bleckplåt / metalllegering

Bruksslitage, ingår tre halva formar

773417

2020-08-23