114 - Mässingsobjekt

114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt
114 - Mässingsobjekt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SAMOVAR, ÄGGVÄRMARE och KAFFEKANNA, 3 delar, mässing, 1800-/1900-tal, höjder upp till ca 45 cm

Bruksslitage, äggvärmaren saknar brännare

773418

2020-08-21