115 - Mässingsobjekt

115 - Mässingsobjekt
115 - Mässingsobjekt
115 - Mässingsobjekt
115 - Mässingsobjekt
115 - Mässingsobjekt
115 - Mässingsobjekt
115 - Mässingsobjekt
115 - Mässingsobjekt

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINKYLARE, SAMOVAR, BRICKOR och SKRIN, 6 delar, mässing 1800-/1900-tal, höjder upp till ca 30 cm

Bruksslitage, någon skada

773419

2020-08-21