116 - Kopparobjekt

116 - Kopparobjekt
116 - Kopparobjekt
116 - Kopparobjekt
116 - Kopparobjekt
116 - Kopparobjekt
116 - Kopparobjekt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMOVAR, GRÖTSKÅL, KAFFEPANNA på trefot, 3 delar, koppar med mässingsdetaljer, 1800-/1900-tal, höjd upp till 53 cm

Bruksslitage, någon skada

773420

2020-08-21