117 - Kaffepannor koppar

117 - Kaffepannor koppar
117 - Kaffepannor koppar
117 - Kaffepannor koppar
117 - Kaffepannor koppar
117 - Kaffepannor koppar
117 - Kaffepannor koppar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNOR, 12 stycken, i varierande storlekar, koppar, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 20 cm utan handtag

Bruksslitage

773421

2020-08-21