117 - Kaffepannor koppar
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KAFFEPANNOR, 12 stycken, i varierande storlekar, koppar, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 20 cm utan handtag
Kuntoraportti
Bruksslitage
773421
Päivämäärä:
2020-08-21