118 - Kopparobjekt

118 - Kopparobjekt
118 - Kopparobjekt
118 - Kopparobjekt
118 - Kopparobjekt
118 - Kopparobjekt
118 - Kopparobjekt
118 - Kopparobjekt
118 - Kopparobjekt
118 - Kopparobjekt
118 - Kopparobjekt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNOR och FORMAR, 9 delar, koppar, 1800-/1900-tal, höjder upp till ca 25 cm

Bruksslitage

773422

2020-08-21