1620 - Kakformar koppar

1620 - Kakformar koppar
1620 - Kakformar koppar
1620 - Kakformar koppar
1620 - Kakformar koppar
1620 - Kakformar koppar
1620 - Kakformar koppar

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAKFORMAR och dylikt, ca 90 delar, koppar, 1900-tal

Bruksslitage

773423

2020-08-23