119 - Kaffekannor 1800-tal

119 - Kaffekannor 1800-tal
119 - Kaffekannor 1800-tal
119 - Kaffekannor 1800-tal
119 - Kaffekannor 1800-tal
119 - Kaffekannor 1800-tal
119 - Kaffekannor 1800-tal
119 - Kaffekannor 1800-tal
119 - Kaffekannor 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEPANNOR, 4 st, koppar och metallegering med mässingsdetaljer, 1800-tal, höjder inkl handtag upp till ca 30 cm

Bruksslitage, bucklor

773424

2020-08-21